Опис мікродобрив Біохелат

Для забезпечення високої врожайності і якості сільськогосподарських продуктів важливо застосовувати добрива з точно збалансованим співвідношенням всіх елементів живлення. Для ефективного засвоєння елементи живлення повинні вводитися в активній формі. Численними дослідниками встановлено, що найбільш активні мікроелементи у формі комплексонатів (хелатів мікроелементів).

 

Науково-виробниче підприємство "Біолабтехнологія" пропонує широкий спектр поліхелатних мікродобрив нового покоління Біохелат™ для передпосівної обробки насіння, позакореневого та кореневого підживлення посівів сільськогосподарських культур. Екологічно чисті високоефективні мікродобрива містять всі необхідні мікроелементи Fe, Mn, Zn, B, Cu, Co, Mo, I в легко доступній формі і активатор, який поліпшує засвоєння Азоту (N), Фосфору (P), Калію (K), Магнію ( Mg).

 

Хелатуючі агенти (природні органічні кислоти) забезпечують поліпшене поглинання мікроелементів позакореневою та кореневою системою рослин в порівнянні з попередніми поколіннями хелатних мікродобрив. Біохелат™ містить Бор (B) і молібден (Mo) в комплексному зв'язку (комплексонати). Стійкість комплексонатов мікроелементів від 3,5 - 10,0 од. рН, дозволяє успішно застосовувати їх на карбонатних грунтах півдня України, де найбільше рослини хворіють хлорозом.

 

Використання мікродобрив подібного виду є одним з основних елементів сучасної інтенсивної технології вирощування сільськогосподарських культур і широко застосовується в світовій практиці.

 

"Біохелат™  дозволяє компенсувати безповоротні втрати мікроелементів, що виносяться з грунту рослинами, підвищити холодостійкість і посухостійкість рослин. Застосовується цілеспрямовано для поліпшення процесів дозрівання, підвищення кількісних і якісних показників врожайності. 

Покращує забарвлення, текстуру і смак плодів, підвищує їх лежкість і транспортабельність.

 

Біохелат™ - це гарантоване підвищення врожайності всіх культур на 10-30% при одночасному підвищенні якості та товарного вигляду кінцевої продукції. Крім того, застосування Біохелат™ підвищує ефективність використання основних макродобрив - азотних, калійних, фосфорних.

 

Недолік мікроелементів призводить не тільки до зниження врожаю, викликає ряд хвороб у рослин, а іноді і їх загибель, але і знижує якість їжі. Медициною встановлено, що захворювання людей пов'язані з недостатнім вмістом в продуктах заліза, міді, цинку, кобальту, молібдену, йоду та інших елементів. Мікроелементи є активними центрами ферментів, що поліпшують обмін речовин в рослинних і тваринних організмах. Тому проблема постачання рослин мікроелементами має загальнобіологічне значення.

 

Препарат застосовується як самостійно, так і спільно із засобами захисту рослин і макродобривами. При застосуванні Біохелат™ пестицидна навантаження на рослини скорочується на 30%. При відсутності даних про параметри сумісності препаратів надходять у такий спосіб: компоненти суміші в кількостях, відповідних польовим нормам витрати, перемішують і візуально перевіряють на однорідність. Ознаками несумісності є: пошарове розподіл робочої рідини, утворення осаду.

 

Співвідношення мікроелементів в Біохелат™  збалансовано відповідно до потреб певних сільськогосподарських культур. НПП "Біолабтехнологія" має можливість виготовлення складу під замовлення, згідно з вимогами замовника (з повним набором макро і мікро елементів).

Документи Біохелат