Науково-виробниче підприємство "Біолабтехнологія"

Підприємство є виробником і розповсюджувачем цілого спектра продукції необхідної сільгосппідприємствам.

 

Основним видом діяльності нашої компанії є, виробництво і поширення широкої лінійки поліхелатних мікродобрив серії Біохелат™ розробленої на основі екологічно чистої технології з максимально повним спектром мікроелементів для позакореневого та кореневого живлення різноманітних сільськогосподарських культур, а також для обробки насіння. Добриво збалансовано, в залежності від потреби різних груп рослин, що забезпечує їх нормальний розвиток, оберігає від хвороб і сприяє отриманню екологічно чистого високого врожаю.

НПП "Біолабтехнологія" має можливість виготовлення повного комплексу суміші макро і мікроелементів згідно з вимогами замовника.

 

Успіх компанії базується на правильному розумінні інтересів наших партнерів і орієнтації на інноваційні рішення. Наша перевага над конкурентами - ексклюзивні добрива плюс повне кваліфікований супровід по їх застосуванню, гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта.


НПП "Біолабтехнологія" - це команда професіоналів, яка вирішує у співпраці з наукою і практикою проблеми підвищення врожайності та якості продукції.