Аміновіта

Комплексне добриво Біохелат™ на основі амінокислот призначене для використання в сучасному рослинництві для забезпечення зростання, захисту від стресів, відновлення і зміцнення рослин, поліпшення  якості продукції. Виробляється за допомогою гідролізу рослинних та тваринних субстратів з високим вмістом протеїнів.

 

Амінокислоти мають величезне значення як фактори росту і являють собою готовий запас речовин, необхідних для протікання біологічних процесів. При застосуванні препаратів на основі амінокислот рослина отримує їх у вже готовому вигляді, і тим самим,  не витрачає енергію на їх утворення.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ:

- Активізація імунітету, підвищення опірності до несприятливих факторів зовнішнього середовища, вірусних, бактеріальних і грибкових захворювань;

- Подолання стресів, викликаних  посухою, заморозками, хворобами і шкідниками, хімічними препаратами;

- Краще засвоєння елементів живлення;

- Посилення ростових процесів, підвищення польової схожості і врожайності, знешкодження токсинів, попередження старіння організму;

- Збільшення зав'язі плодів, та зменшення осипання зав'язі;

- Поліпшення приживлюваності розсади та саджанців; 

- Усуває дефіцит мікроелементів в рослині. Діє як швидкий антистрессант, виводячи рослини з діпресії;

- Збільшує врожайність і покращує якість продукції всіх с/г культур;

- Легко засвоюється рослинами через листя.

- Запобігає пожовтіння, потемніння і опадання листя.

СКЛАД:
композиція амінокислот і поліпептидів (150 г/л) збагачених мікроелементами.

ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛИСТОВОГО ПІДЖИВЛЕННЯ:

Зернові, зернобобові і кукурудза: 0,5-2,0 л/га (кущіння/вихід в трубку + колосіння, або стрес).

 

Плодові та ягідні культури (виноград, яблуні, груші, полуниця, малина, персик, цитрусові, оливи, абрикоси, тропічні фрукти): 0,5-3,0 л/га, перед цвітінням, зав'яззю, формуванням плоду і у всіх випадках вегетативних затримок і стресів.

 

Овочеві культури (томати, солодкий перець, баклажани, кабачки, огірки, листові овочі, коренеплоди і т.п.): 0,5-3,0 л/га у відкритому грунті. У захищеному грунті – 150-200 мл /гектолітрів (100 л), застосовуючи кожні 10-15 днів, після висадки.

 

Технічні культури: (соняшник, соя, тютюн, цукровий буряк, ріпак, бавовна) – 0,5-3,0 л/га.


Рекомендується використати робочий розчин як найшвидше. Для зменшення ризику опіків листя, не проводити позакореневе підживлення у спекотні, сонячні дні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.