Бор

Концентрат рідкого, високоефективного, легкозасвоюваного добрива в органічній формі. Застосовується для підживлення  сільськогосподарських культур, чутливих до дефіциту бору (цукровий буряк, ріпак, люцерна, конюшина, цвітна капуста, плодово-ягідні, соняшник, виноград та ін.). Для більшості борофільних культур бор є критичним мікроелементом при інтенсивних технологіях вирощування. Органічна форма бору добре засвоюється рослинами.

Біохелат «Бор» активує мерістемні тканини, підсилює метаболізм і транспорт вуглеводів, сприяє проростанню пилки, її заплідненню, формуванню зав'язі та посиленню процесів плодоутворення.


Сприяє кращому розвитку кореневої системи і листя. Бере участь в процесах синтезу гормонів ауксинового типа і їх пересуванню по тканинах рослин. Підвищує стійкість до захворювань, викликаних дефіцитом бору. Для кращого засвоєння елементів живлення препарат містить речовини, що сприяють їх швидкому перенесенню та поглинанню поверхнею листя, а також радіо-протектори – речовини що підвищують стійкість комплексонатів до фоторуйнування. Присутність йоду підсилює процес кисневого живлення тканин.

СКЛАД (г/л):

В - 140; N - 55; I -0,005

ЗАСТОСУВАННЯ:

Культури

Строки проведення

Витрата розчину (л/г)

Ріпак

Фаза 4-6 листків
Бутонізація

0,5 – 2,0
0,5 – 2,0

Плодові та ягідні культури

Перед цвітінням
Період утворення зав'язі

1,0 – 2,0
1,0 – 2,0

Виноград

Перед цвітінням
Перед дозріванням ягід

1,0 – 2,0
1,0 – 2,0

Соняшник

Фаза 3-4 пар листків
Фаза 6-8 пар листків

1,5 – 2,0
1,5 – 2,0

Овочеві та інші культур

Фаза 4-6 листків
2-3 тижні після першої обробки
2-3 тижні після другої обробки

1,0 – 1,5
1,0 – 1,5
1,0 – 1,5

Цукрові та кормові буряки

Фаза 4-6 пар листків
Перед змиканням листя у міжряддях

1,0 – 3,0
1,0 – 3,0

Витрата робочого розчину: Польові культури — 150-300 л/га; плодово-ягідні і виноград — 500-1000 л/га.
При фертігації концентрація препарату в живильному  розчині 100 мл/м3 поливної води.


Рекомендується використати робочий розчин як найшвидше. Для зменшення ризику опіків листя, не проводити позакореневе підживлення у спекотні, сонячні дні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.