Калій

Біохелат – Калій К2О. Застосовується для позакореневого та кореневого підживлення (з поливної водою) в системах крапельного поливу, гідропоніки  усіх культур в умовах дефіциту калію.

 

Стимулює поглинання калію кореневою системою рослин, проявляє пролонговану дію, знижує прояв небезпечних грибкових хвороб, продовжує активний період роботи фотосинтетичного апарату рослин, активізує відтік вуглеводнів з листків до плодів, і тим самим підвищує якість продукції: смакові якості, вміст цукрів, вміст сухих речовин, покращує зберігання.

Властивості препарату:

– Покращує стійкість до посухи, шляхом контролю активності закривання продихів листків;
– Регулює процеси дихання листя;
– Покращує стійкість культур до хвороб і шкідників;
– Актівізує кореневу систему, сприяючи її кращому проникненню в грунт.
– Збільшує розмір і масу плодів;
– Прискорює дозрівання;
– Покращує смак, колір і товарність плодів;
– Продовжує термін зберігання плодів;
– Підвищує вміст цукрів, сухої речовини в плодах.

СКЛАД (г/л):

К2O – 140,0; природні органічні кислоти

ЗАСТОСУВАННЯ

Починаючи з фази формування зав'язі до активного плодоношення і дозрівання плодів рекомендовано проводити 3–4 підгодівлі з інтервалом у 15 днів.


НОРМИ ВНЕСЕННЯ:
Оприскувати по листу з розрахунку 2–4 л/га препарату розчинити у воді (для польових культур робочій розчин 150–300л/га; для плодово-ягідних та винограду 500–1000л/га). Для кореневого підживлення (з поливної водою) в системах крапельного поливу, гідропоніки  2–6  л/га.


Рекомендується використати робочий розчин як найшвидше. Для зменшення ризику опіків листя, не проводити позакореневе підживлення у спекотні, сонячні дні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.