Кукурудза

Містить збалансоване співвідношення всіх необхідних мікроелементів  та активатор, який поліпшує засвоєння азоту, фосфору, калію, магнію. Застосовується для передпосівної обробки насіння, позакореневого і кореневого підживлення кукурудзи. Біохелат оптимізує живлення рослин, запобігаючи мікроелементозні захворювання (залізний, марганцевий, цинковий хлороз).      

 

Активізуються метаболічні процеси. Рослини стають більш стійкі до температурного, водного, сольового стресу. 

Підвищується стійкість до грибкових, бактеріальних, вірусних захворювань. Максимально збільшується врожайність і якість кукурудзы. Незамінне на карбонатних грунтах. Стійке при рН 3,5-10,0 од.

 

Препарат застосовується як самостійно, так і спільно з засобами захисту рослин і з макродобривами.  Хелатируючі агенти  забезпечують покращене поглинання мікроелементів позакореневою і кореневою системою рослин в порівнянні з попередніми поколіннями хелатних мікродобрив. 

СКЛАД (г/л):

N заг – 140;  P2O5 – 12,5; K2O – 15,2; MgO – 3,9; Fe – 8,5; Mn – 5,4; Zn – 5,0; B – 3,0; Cu – 0,4; SO3 – 12,0; Co – 0,01; Mo – 0,3; I – 0,005; Ti – 0,021; гумінові речовини – 6,8; активатор; прилипач; амінокислоти; 

регулятор росту; комплексони: природні органічні кислоти.

ЗАСТОСУВАННЯ (Озима і ярова пшениця, ячмінь, овес, жито):

Застосування

Строки проведення

Норма добрива (л/г)

Витрата розчину (л/г)

Обробка  насіння

Стандартно з протруйниками 2 – 3 л/т насіння

Позакореневе підживлення

6-8 пар листків
Фаза витягування стебла
Початок викидання волоті 

1 - 3

1 - 3

1 - 3 

200 – 300

200 – 300 

200 – 300

Рекомендується використати робочий розчин як найшвидше. Для зменшення ризику опіків листя, не проводити позакореневе підживлення у спекотні, сонячні дні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.