Олійні культури

Містить збалансоване співвідношення всіх необхідних мікроелементів та активатор, який поліпшує засвоєння азоту, фосфору, калію, магнію. Застосовується для передпосівної обробки насіння, позакореневого і кореневого підживлення олійних культур. Біохелат оптимізує живлення рослин, запобігаючи мікроелементозні захворювання (залізний, марганцевий, цинковий хлороз).      

 

Активізуються метаболічні процеси. Рослини стають більш стійкі до температурного, водного, сольового стресу.

 

Підвищується стійкість до грибкових, бактеріальних, вірусних захворювань. Максимально збільшується врожайність і якість плодів. Незамінне на карбонатних грунтах.  Стійке при рН 3,5-10,0 од.

 

Препарат застосовується як самостійно, так і спільно з засобами захисту рослин і з макродобривами. Хелатируючі агенти  забезпечують покращене поглинання мікроелементів позакореневою і кореневою системою рослин в порівнянні з попередніми поколіннями хелатних мікродобрив.

СКЛАД (г/л):

N заг – 140;  P2O5 – 16,5; K2O – 15,2; MgO – 3,9; Fe – 10,2; Mn – 9,2 ; Zn – 4,3; B – 4,0; Cu – 0,4; SO3 – 12,0; Co – 0,01; Mo – 0,4; I – 0,005; Ti – 0,021;

гумінові речовини – 6,8; активатор; прилипач; амінокислоти;  регулятор росту; комплексони: природні органічні кислоти.

ЗАСТОСУВАННЯ (Соняшник, ріпак, мак та інші):

Застосування

Строки проведення

Норма добрива (л/г)

Витрата розчину (л/г)

Обробка  насіння

Стандартно з протруйниками 1 – 3 л/т насіння

Позакореневе підживлення

Фаза 2-3 пари листків (озимий ріпак при температурі не нижче +10°С)

1 - 3

 

 

200 – 300


Фаза 5-7 пар листків (озимий ріпак через 2-3 тижні після відновлення весняної вегетації, та бажано у фазі бутонізації.)

1 - 3

200 – 300

Рекомендується використати робочий розчин як найшвидше. Для зменшення ризику опіків листя, не проводити позакореневе підживлення у спекотні, сонячні дні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.