Органік

Призначений для передпосівної обробки насіння і садівного матеріалу, а також для підживлення в період вегетації при вирощуванні зернових, технічних, овочевих, квітково-декоративних та плодово-ягідних культур, газонів, у відкритому і захищеному грунтах з метою прискорення росту і розвитку рослин, підвищення стійкості їх до несприятливих умов вирощування; збільшення врожайності і поліпшення їх якості.

Ефективність Біохелат «Огранік»:

— Підвищує схожість, енергію проростання посівного та посадкового матеріалів;
— стимулює розвиток кореневої системи рослин;
— стимулює ріст та прискорює розвиток рослин ;
— знижує вміст нітратів в продукції;
— перешкоджає  накопиченню важких металів і радіонуклідів в рослинах;
— підвищує біологічну стійкість рослин до несприятливих факторів навколишнього середовища, шкідників та хвороб;
— сприяє отриманню екологічно чистої продукції високої біологічної якості, придатної до тривалого зберігання.

Біохелат «Органік» рідке, органічне добриво на основі екстракту біогумусу каліфорнійського черв'яка та гумату калію, збагачених мікроелементами Fe, Mn, Cu, Zn, Co, Mo, B у хелатній формі.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати починають після зимівлі і далі з інтервалом 2 тижні по листу або під корінь (обприскувати або поливати) з розрахунку: Робочий розчин – розчинити 50 мл добрива в 10 л води. Передпосівну обробку насіння здійснювати шляхом замочування у водному розчині препарату з розрахунку 100 мл препарату на 1 л води протягом 3-4 годин. Після замочування насіння просушити або відразу висіяти. При краплинному поливі добрива вносити у вигляді водного розчину препарату з розрахунку 1-3 л на 1000 л води.


Рекомендується використати робочий розчин як найшвидше. Для зменшення ризику опіків листя, не проводити позакореневе підживлення у спекотні, сонячні дні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.