Посівмат універсальний

Застосовується для передпосівної обробки насіння озимої та ярової пшениці, ячменю, ріпака, цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи, гречки, проса, овочевих, бахчевих та інших культур. Насіння отримує повний комплекс живлення в найважливіший період – в період проростання та формування кореневої системи. Передпосівна обробка дозволяє здійснювати строго диференційоване живлення кожної рослини, посилити стартове прискорення в розвитку сходів і їх стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Застосування такого типу добрив є невід'ємним елементом сучасних інтенсивних технологій, що сприяє:
— підсилити ріст і розвиток рослин;
— підвищити врожайність і якість продукції;
— скоротити терміни вегетації;
— збільшити польову схожість та енергію проростання насіння;
— зняти стрес з рослин після обробки їх пестицидами і внесення добрив;
— підвищити стійкість до несприятливих погодних умов.

 

Добриво стійке при рН 3,5—10,0 од.

СКЛАД (г/л):

N заг – 140;  P2O5 – 12,5; K2O – 15,2; MgO – 3,9; Fe – 8,5; Mn – 7,2; Zn – 4,3; B – 1,2; Cu – 10,0; So3 – 12,0; Co – 0,01; Mo – 0,3; I – 0,005; Ti – 0,021; стимулятор росту;  гумінові речовини – 6,8; активатор; прилипач; амінокислоти;  регулятор росту; комплексони: природні органічні кислоти.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Обробка посівного матеріалу може проводитися як безпосередньо перед посівом з використанням стандартних протруювачів, спільно з пестицидами, так і на спеціалізованих підприємствах для інкрустації або дражування насіння. Передпосівна обробка насіння об'єднується разом з операцією протруєння. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів.

 

Тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння. Оброблене насіння просушити або висівати безпосередньо після обробки. Застосовувати 2 л препарату на одну тонну посівного матеріалу. Також можна застосовувати для позакореневого підживлення усіх культур 1-3 л/га.


Рекомендується використати робочий розчин як найшвидше. Для зменшення ризику опіків листя, не проводити позакореневе підживлення у спекотні, сонячні дні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.