Регулятора росту 

Регулятор росту Біохелат. Препарат застосовується для передпосівної обробки насіння, та обприскування вегету-ючих рослин на всіх етапах для підвищення врожайності і якості культур.  Містить збалансований комплекс фіто-гормонів ауксинової, цитокинінової природи, амінокислот, вуглеводів, жирних кислот, мікроелементів.

Переваги:
— збільшення врожаю на 10-20%;
— підвищує стійкість до несприятливих погодних умов;
— підвищує схожість і енергію проростання насіння;
— посилює розвиток кореневої системи;
— посилює фотосинтезуючу активність і розвиток листкової поверхні;
— знижує фітотоксичної дію пестицидів;
— активізує імунну систему рослин;
— підсилює ефект добрив.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовують рівномірно розчинений в робочому розчині в одній суміші з іншими препаратами, яку готують в день використання. Норми внесення для с-г виробників: – для передпосівної обробки насіння всіх культур: 25 мл/т (робочого розчину – 10  л/т);  – для обприскування посівів: 20 мл/га (робочого розчину – 200-300  л /га). Норми вне-сення для приватного сектора: Обприскування насіння проводиться перед висадкою в грунт: 0,25 мл (7-8 кра-пель) препарату розчинити в 100 мл води –  на 10 кг насіння. Обприскування рослин: 6 крапель (0,2 мл) препа-рату розчинити в 3 л води на 1 сотку. Доцільно використо-вувати препарат в бакових сумішах з пестицидами і елементами живлення (ретельно перемішувать).


ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Препарат нетоксичний, неалергенний, екологічно безпечний. Під час використання дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі від 0° С до 30° С.